1000-x-300_header.jpg

EKOlogiczny POS - display, który nie zawiera tworzyw sztucznych

Poznaj nasz w 100% jednomateriałowy POS. Sprawdź jakie elementy możesz wykorzystać w swoich rozwiązaniach displayowych, aby nie zawierały plastiku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów oraz wymaganiom sieci handlowych oferujemy elementy, które pozowalą Ci wyeliminować tworzywa sztucznych z Twoich POS:

elementy_POS_3.png

1) haki tekturowe

Haki plastikowe są powszechnie stosowane do zawieszania produktów na standach POS. Obecnie testujemy projekt haka tekturowego – pochodzącego z surowców wtórnych. Poprzez całkowite usunięcie elementu plastikowego z POS pomoże pracownikom sklepu w łatwy sposób oddać POS do recyklingu bez konieczności oddzielania tworzyw sztucznych.

2) papierowe podpory pod półki

Niewidoczne plastikowe klipsy, które służą do zamocowania półki w POS standarowo wykonane są z plastiku i są trudne do oddzielenia. Proponowane przez nas papierowe klik-klaki są wytrzymałe oraz nadają się do recyklingu razem ze standem - bez konieczności oddzielania. 

3) tekturowe listwy cenowe

Listwa cenowa wykonana w 100% z tektury z okienkami umożliwiającymi umieszczenie i wymianę cen. Jest możliwa do wykonania w różnorodnych rozmiarach i oraz z dowolnym nadrukiem. Nie muszą być oddzielane od standu w celu oddania go do recyklingu.

4) tekturowa paleta KayPal

Tekturowa paleta KayPal – w dowolnym rozmiarze, z możliwością nadruku, zintegrowana ze standem za pomocą taśm lub kleju, nie wymga oddzielenia od standu, przed oddaniem do recyklingu. Dowiedz się więcej o tekturowych paletach KayPal.

5) papierowa taśma klejąca

Zastosowanie taśmy papierowej zmniejsza wysiłek związany z recyklingiem kartonu, pomaga zmniejszyć ślad węglowy i poprawia jakość tektury.

Zobacz, jak wszystkie te elementy połączyliśmy w jeden stand:

Chcesz wiedzieć więcej?

Obejrzyj nasz webinar lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi ekspertami:

Bild1_920x280.jpg

EKOlogiczny POS
jak wyeliminować plastik z displayów?

Zobacz webinar